Romme SM-kval nivå 2 WR - 10-13 maj 2018

 

P2 Speedpass -

Startordning - ons 09-05 21:15

Uttagning: A klass

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  ID           DELTAGARE   

                                                                                                                                                                                                         

 

01      168        Clara Ingmyr [YR] - Medúsa från Smedbygget

                                                        

02      033        Wictoria Gren  - Álfur från Skogstjärnan

                                                        

03      125        Isabella Stålhammar  - Þeyr frá Akranesi

                                                        

04      003        Jack Eriksson  [YR] - Yggdrasil från Jarde

                                                        

05      116        Freja Arnarsson Lindström  [YR] - Penni frá Berglandi I

                                                        

06      057        Daníel Ingi Smárason  - Felix från Änghaga

                                                        

07      074        Malin Stang  - Assa frá Árbakka

                                                        

08      123        Cecilia Nancke  - Sigurboði frá Árbakka

                                                        

09      050        Susanne Lindström  - Froði från Kveikja

                                                        

10      052        Anne-Sofie Johansson  - Ösp frá Mið-Fossum

                                                        

11      085        Mirjam Horn  - Rjómi från Lindnäs

                                                        

12      130        Jamila Berg  - Stefna från Askagården

                                                        

13      028        Alva Åkerberg  [J] - Þeysa från Allemansängen

                                                        

14      047        Micaela Åhlberg  - Grani frá Kagarðahóli

                                                        

15      082        Elsa Teverud  [YR] - Biða frá Ríp

                                                        

16      079        Elisabeth Svensson  - Ilmur från Knutshyttan

                                                        

17      149        Ante Eklund  - Þyrnirós från Rolsta

                                                        

18      016        Sara Andersson  - Hekla frá Miðey

                                                        

19      006        Carina Jylebäck  - Jóra från Lövhagen

                                                        

20      025        Alice Stattin  [J] - Mimir från Åkerbo

                                                        

21      146        Jökull Gudmundsson  - Þrá från Allemansängen

                                                        

22      026        Nathalie Rydback  [J] - Nestor frá Kjarnholtum

                                                        

23      115        Freja Arnarsson Lindström  [YR] - Oddur från Mörtö

                                                        

24      141        Alma Ýr Jökullsdottir Kellin  [J] - Balthasar från Stenbjar

                                                        

25      089        Eyvindur Mandal Hreggviðsson  - Arwen från Björngläntan

                                                        

26      109        Lovisa Enblom  - Töfrar från Bolandet

                                                        

27      031        Camilla Skilberg  - Rúna från Adolfs Torpet

                                                        

28      132        Hannah Österberg  [YR] - Vespa från Bolandet

                                                        

29      138        Þorvaldur Árnason  - Thyrnir från Knubbo

                                                        

30      126        Ingi Sigurvinsson  - Saga från Åleby

                                                        

31      075        Malin Stang  - Bylting frá Leirubakka

                                                        

32      151        Moa Eriksson  [YR] - Kylja från Adolfs Torpet

                                                        

33      035        Moa Johansson  [J] - Þordís från Ödegården

                                                        

34      049        Jenny Högström  - Völur frá Árbæ

                                                        

35      161        Jamila Berg - Fylking frá Árbakka

                                                        

36      081        Elsa Teverud  [YR] - Kopar frá Sunnuhvoli

                                                        

37      163        Daníel Ingi Smárason - Tandri från Vade

                                                        

38      01                    011        Nelly Bauer  [J] - Aría från Artinge

                                                        

                                                                                                                                                                                                         

 

Skapad 9 maj 2018 21:15:29

IceTest 1.1.800 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org

                               FEIF is bringing people together in their passion for the Icelandic horse