Romme SM-kval nivå 2 WR - 10-13 maj 2018

 

PP1 Stilpass -

Startordning - ons 09-05 21:17

Uttagning: A klass

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  ID           DELTAGARE   

                                                                                                                                                                                                         

 

01      101        Rebecca Alkesten  - Ásrún frá Ármóti

02      163        Daníel Ingi Smárason - Tandri från Vade

03      126        Ingi Sigurvinsson  - Saga från Åleby

04      138        Þorvaldur Árnason  - Thyrnir från Knubbo

05      089        Eyvindur Mandal Hreggviðsson  - Arwen från Björngläntan

06      074        Malin Stang  - Assa frá Árbakka

07      131        Emelie Leijon – Alpadís frá Siðu

08      025        Alice Stattin  [J] - Mimir från Åkerbo

09      109        Lovisa Enblom  - Töfrar från Bolandet

10      149        Ante Eklund  - Þyrnirós från Rolsta

11      116        Freja Arnarsson Lindström  [YR] - Penni frá Berglandi I

12      081        Elsa Teverud  [YR] - Kopar frá Sunnuhvoli

13      079        Elisabeth Svensson  - Ilmur från Knutshyttan

14      006        Carina Jylebäck  - Jóra från Lövhagen

15      017        Ebba Autio  [YR] - Kolbrá från Kolungens Gård 2

16      086        Christina From  - Óskamey från Skogstjärnan

17      146        Jökull Gudmundsson  - Þrá från Allemansängen

18      141        Alma Ýr Jökullsdottir Kellin  [J] - Balthasar från Stenbjar

19      111        Reynir Aðalsteinsson  - Prins från Wreta

20      031        Camilla Skilberg  - Rúna från Adolfs Torpet

21      130        Jamila Berg  - Stefna från Askagården

22      055        Berglind Rósa Guðmundsdóttir  - Skorri från Fjälastorp

23      144        Jökull Gudmundsson  - Galsi från Knutshyttan

24      049        Jenny Högström  - Völur frá Árbæ

25      140        Þorvaldur Árnason  - Dagstjarna från Knubbo

26      123        Cecilia Nancke  - Sigurboði frá Árbakka

27      050        Susanne Lindström  - Froði från Kveikja

28      085        Mirjam Horn  - Rjómi från Lindnäs

29      051        Anna-Karin Collin  - Litla Glitbrá från Bergeå Gård

30      132        Hannah Österberg  [YR] - Vespa från Bolandet

31      092        Eyvindur Mandal Hreggviðsson  - Glitnir frá Eikarbrekku

32      003        Jack Eriksson  [YR] - Yggdrasil från Jarde

33      052        Anne-Sofie Johansson  - Ösp frá Mið-Fossum

34      151        Moa Eriksson  [YR] - Kylja från Adolfs Torpet

35      026        Nathalie Rydback  [J] - Nestor frá Kjarnholtum

36      053        Madeleine Kämpe  - Þáttur frá Fellskoti

37      073        Kelly Eriksson  - Hektor fra Engholm

38      014        Josefin Hallerby Ewert  - Elliði frá Fosshofi

39      038        Guðmundur Einarsson  - Meyla från Jemthagen

40      120        Sigurjón Einarsson  - Blúnda från Överön

41      047        Micaela Åhlberg  - Grani frá Kagarðahóli

42      115        Freja Arnarsson Lindström  [YR] - Oddur från Mörtö

43      016        Sara Andersson  - Hekla frá Miðey

44      161        Jamila Berg - Fylking frá Árbakka

45      033        Wictoria Gren  - Álfur från Skogstjärnan

46      035        Moa Johansson  [J] - Þordís från Ödegården

47      139        Þorvaldur Árnason  - Herkúles från Knubbo

48      028        Alva Åkerberg  [J] - Þeysa från Allemansängen

49      057        Daníel Ingi Smárason  - Felix från Änghaga

50      075        Malin Stang  - Bylting frá Leirubakka

                                                                                                                                                      

 

Skapad 9 maj 2018 21:17:38

IceTest 1.1.800 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org

                               FEIF is bringing people together in their passion for the Icelandic horse