Romme SM-kval nivå 2 WR - 10-13 maj 2018

 

T1YR Tölt YR - Uttagning

Startordning - ons 09-05 21:12

Uttagning: A klass

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  ID           DELTAGARE   

                                                                                                                                                                                                         

 

01      037        Hannah Österberg  [YR] - Börkur fra Kleiva

02      015        Filippa Hammarlund  [YR] - Framtið från Borka

03      030        Filippa Jähder  [YR] - Baron frá Strandarhöfði

04      128        Frida Eliasson  [YR] - Orka frá Þverárkoti

05      077        Freyja Gísladóttir Bjurenborg  [YR] - Jara från Fagerland

06      154        Freja Arnarsson Lindström  [YR] - Lúna från Änghaga

07      034        Beatrixe Evertsson  [YR] - Carmen fra Vindal

08      081        Elsa Teverud  [YR] - Kopar frá Sunnuhvoli

09      021        Mikaela Knutzon  [YR] - Lomur frá Langholti

10      151        Moa Eriksson  [YR] - Kylja från Adolfs Torpet

11      009        Linnea Jokiniemi  [YR] - Príma från Änghaga

12      010        Frida Eliasson  [YR] - Dugur från Segerbäck

13      004        Jack Eriksson  [YR] - Milla från Ammor

14      029        Tindra Brennicke  [YR] - Félagi frá Varmalæk

15      147        Felicia Eiserman  [YR] - B-moll frá Vindási

16      036        Frida Andersson  [YR] - Aldur från Ljusbäcken

17      076        Freyja Gísladóttir Bjurenborg  [YR] - Frímann från Edeby Gård

                                                                                                                                                      

 

Skapad 9 maj 2018 21:12:04

IceTest 1.1.800 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org

                               FEIF is bringing people together in their passion for the Icelandic horse