FEIF

RD-event ISI-cup Mhof Special - 16-20 maj 2018

Tillbaka

F1 Femgång - Uttagning

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 199 Vignir Johansson - Viking från Österåker7,63
  UTTA 7,7 - 7,9 - 7,6 - 7,6 - 7,6 
02: 166 Magnus Skulasson - Valsa från brösarpsgården7,33
  UTTA 7,6 - 7,3 - 7,4 - 7,3 - 7,1 
03: 083 Filippa Helltén - Ögn frá Runnum7,20
  UTTA 7,1 - 7,3 - 7,3 - 6,9 - 7,2 
04: 094 Linnea Vas - Brodir fra Slippen6,93
  UTTA 6,9 - 7,1 - 6,9 - 6,7 - 7,0 
05: 061 Helen Gustafsson - Silfurtoppur frá Kaldbak6,87
  UTTA 6,2 - 6,9 - 6,9 - 6,9 - 6,8 
    
06: 076 Eyjòlfur Thorsteinsson - Primadonna från Dahlgården6,83
  UTTA 6,9 - 6,7 - 6,9 - 6,9 - 6,3 
07: 055 Katie Sundin Brumpton - Símon frá Efri-Rauðalæk6,67
  UTTA 6,9 - 6,4 - 7,0 - 6,7 - 6,4 
08: 035 Johanna Asplund - Bodi från Åleby6,63
  UTTA 6,6 - 7,1 - 6,7 - 6,6 - 6,5 
08: 038 Louise Löfgren - Hrekkur från Hålåsen6,63
  UTTA 6,6 - 6,7 - 6,2 - 6,6 - 7,0 
08: 151 Kristian Tofte Ambo - Viktor fra Kirstineholm6,63
  UTTA 6,7 - 7,1 - 6,4 - 6,3 - 6,8 
    
11: 071 Tania Højvang Jensen - Oddsteinn frá Halakoti6,60
  UTTA 6,6 - 6,8 - 6,2 - 6,8 - 6,4 
11: 100 Johanna Wingstrand - Atlas frá Hvoli6,60
  UTTA 6,6 - 6,6 - 6,4 - 6,6 - 6,9 
11: 160 Amalie Møller-San Pedro - Viktor fra Bækkegården6,60
  UTTA 6,5 - 5,9 - 6,8 - 6,5 - 6,8 
14: 087 Kristján Magnússon - Hervar frá Hammarsey6,57
  UTTA 6,6 - 6,6 - 6,5 - 6,5 - 6,6 
15: 073 Caspar Hegardt - Oddi från Skeppargården6,50
  UTTA 7,0 - 6,6 - 6,5 - 6,4 - 6,4 
15: 152 Kristian Tofte Ambo - Heilladís frá Akranesi6,50
  UTTA 6,9 - 6,7 - 6,4 - 6,4 - 6,4 
    
17: 018 Helena Kroghen Adalsteinsdottir - Gudberg fra skagaströnd6,27
  UTTA 6,1 - 6,6 - 6,6 - 6,1 - 6,0 
18: 163 Magnus Skulasson - Kerfill fra dalbæ6,13
  UTTA 6,0 - 5,5 - 6,2 - 6,2 - 6,4 
19: 164 Filipa Montan - Hroi fra flekkudal6,07
  UTTA 6,1 - 6,0 - 5,4 - 6,2 - 6,1 
20: 184 Kristján Magnússon - Pra fra Kirkubae5,67
  UTTA 5,5 - 5,1 - 5,7 - 6,1 - 5,8 
    
21: 007 Charlotte Cook - Raudhetta fra Bakkeholm5,53
  UTTA 5,4 - 5,5 - 5,8 - 5,7 - 5,4 
22: 169 Emma Hannover - Styrmir fra skagastrond5,30
  UTTA 5,3 - 4,9 - 4,6 - 6,1 - 5,7 
23: 109 Caroline Storch - Kapall frá Kommu4,93
  UTTA 4,4 - 4,6 - 5,1 - 5,1 - 5,1 
24: 161 Amalie Møller-San Pedro - Huginn fra Blesastödum4,70
  UTTA 5,6 - 5,4 - 4,6 - 4,1 - 3,9 
    
--- 191 Luter Gudmunsson - Frami fra ArnarhollELIMINATED
  UTTA 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 000 (Okänd Ryttare) - (Okänd häst)Struken
--- 085 Elise Harryson - Lilja från horshagaStruken
--- 120 Caroline Marcker Christiansen - Dökkvi fra KleivaStruken
--- 126 Moa Runnquist - Mökkvi från ÅlebyStruken
--- 177 Jökull Gudmundsson - Galsi från KnutshyttanStruken
--- 185 Sebastian Benje - Goliat från SmedjanStruken
--- 194 Kristine B. Jørgensen - Jarl fra JardiStruken
--- 198 Vignir Johansson - Gladur från SundabakkaStruken
--- 201 Freija Thye - Elfa- Freya von FustenbrunnStruken