FEIF

RD-event ISI-cup Mhof Special - 16-20 maj 2018

Tillbaka

P2 Speedpass

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 010 Charlotte Cook - Sæla fra Poreyjarnupi7,61"
  HEAT 8,42 
  HEAT 7,61 
02: 045 Josefin Birkebro - Gna från Dahlgården7,72"
  HEAT 7,72 
  HEAT 7,94 
03: 081 Hannah Osterberg - Vespa från Bolandet7,73"
  HEAT 7,87 
  HEAT 7,73 
04: 085 Elise Harryson - Lilja från horshaga7,74"
  HEAT 7,77 
  HEAT 7,74 
05: 009 Charlotte Cook - Duld fra Ytra-Dalsgerdi7,86"
  HEAT 7,88 
  HEAT 7,86 
    
06: 132 albin af af klintberg - Nítróglusserín från Hella7,97"
  HEAT 8,09 
  HEAT 7,97 
07: 020 Adalsteinn Adalsteinsson - Tumi fra Borgarhòli7,97"
  HEAT 0,00 
  HEAT 7,97 
08: 068 Mette Aagaard - Fróði frá Laugabóli7,98"
  HEAT 7,98 
  HEAT 8,06 
09: 050 Aidan Carson - Ódinn from Inchreen8,03"
  HEAT 8,03 
  HEAT 0,00 
09: 157 Katie Sundin Brumpton - Hördur från Vinteråsen8,03"
  HEAT 8,03 
  HEAT 0,00 
    
11: 173 James Faulkner - Rán från Dahlgården8,29"
  HEAT 8,29 
  HEAT 0,00 
12: 054 Daniel Sundin Brumpton - Dimmi frá Selfossi8,37"
  HEAT 8,37 
  HEAT 0,00 
13: 003 Ebba Johannesen - Prins frá Blönduósi8,43"
  HEAT 8,43 
  HEAT 0,00 
14: 059 Maja Nymann Blitskov - Hremsa frá Hvoli8,86"
  HEAT 8,86 
  HEAT 9,22 
15: 117 Boel Gamst - Pila från Tarstad8,97"
  HEAT 8,97 
  HEAT 0,00 
    
16: 033 Tindra Vestman - Stella från Hallerby9,03"
  HEAT 9,03 
  HEAT 10,19 
17: 211 Ida Lindkvist - Vatnadis från Oruplund9,16"
  HEAT 9,16 
  HEAT 0,00 
18: 014 Rebecka Fritzell - Freydis från Solbacka9,20"
  HEAT 0,00 
  HEAT 9,20 
19: 041 Sofia Larson - Fjörnir frá Holum9,28"
  HEAT 9,28 
  HEAT 9,49 
20: 192 Märta Björsell [ungdom] - Katla frá Arnanesi10,31"
  HEAT 11,58 
  HEAT 10,31 
    
--- 047 Annie Kaighin - Þeyr frá Leirulæk0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 134 Ellen Andersson - Muninn frá Auðsholtshjáleigu0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 186 Sebastian Benje - Tinna från Raduhettagård0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 203 Sofia Österholm - Blida fra Fögruhlid0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 205 Finnur Bessi Svavarsson - Gledi från Adalgården0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 062 Sofia Bengtsson - Ikaros från GötarsvikStruken
--- 073 Caspar Hegardt - Oddi från SkeppargårdenStruken
--- 094 Linnea Vas - Brodir fra SlippenStruken
--- 097 Desirée Alameri - Þeyr fra GuldbækStruken
--- 103 Birgitte Simoni - Spyrna fra VindasiStruken
--- 110 Inge-petrine Bæk - Ljoska fra BorgareyrumStruken
--- 126 Moa Runnquist - Mökkvi från ÅlebyStruken
--- 141 Clara Håkonsson - Branda frá HoltsmúlaStruken
--- 164 Filipa Montan - Hroi fra flekkudalStruken
--- 174 Alma Ýr Jökulsdóttir Kellin - Baltasar från StenbjarStruken
--- 201 Freija Thye - Elfa- Freya von FustenbrunnStruken
--- 204 Sebastian Benje - Teita från StormsundStruken