FEIF

RD-event ISI-cup Mhof Special - 16-20 maj 2018

Tillbaka

PP1 Stilpass

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 166 Magnus Skulasson - Valsa från brösarpsgården9,50
  HEAT 9,5 - 9,0 - 8,5 - 9,5 - 8,2 
  HEAT 10,0 - 9,5 - 9,0 - 10,0 - 8,0 
02: 020 Adalsteinn Adalsteinsson - Tumi fra Borgarhòli8,05
  HEAT 8,5 - 8,0 - 6,5 - 8,0 - 8,7 
  HEAT 9,0 - 8,0 - 7,0 - 8,0 - 8,6 
03: 085 Elise Harryson - Lilja från horshaga7,83
  HEAT 6,5 - 9,0 - 8,0 - 0,0 - 8,2 
  HEAT 8,0 - 9,0 - 8,5 - 6,0 - 8,0 
04: 035 Johanna Asplund - Bodi från Åleby7,46
  HEAT 5,5 - 7,5 - 7,0 - 6,5 - 8,6 
  HEAT 7,5 - 8,0 - 7,5 - 7,0 - 8,8 
05: 055 Katie Sundin Brumpton - Símon frá Efri-Rauðalæk7,29
  HEAT 7,5 - 8,0 - 7,0 - 5,0 - 9,0 
  HEAT 7,5 - 8,5 - 7,5 - 5,0 - 8,7 
    
06: 054 Daniel Sundin Brumpton - Dimmi frá Selfossi7,09
  HEAT 6,5 - 8,0 - 7,0 - 4,0 - 8,5 
  HEAT 6,0 - 8,0 - 7,5 - 3,0 - 8,5 
07: 186 Sebastian Benje - Tinna från Raduhettagård6,96
  HEAT 6,0 - 6,5 - 6,0 - 5,5 - 8,5 
  HEAT 7,0 - 7,5 - 6,5 - 6,5 - 9,1 
08: 094 Linnea Vas - Brodir fra Slippen6,96
  HEAT 5,0 - 7,5 - 6,5 - 7,0 - 9,3 
  HEAT 3,0 - 8,0 - 7,0 - 7,0 - 8,2 
09: 058 Maja Nymann Blitskov - Ljóni frá Ketilsstöðum6,83
  HEAT 7,0 - 7,0 - 7,0 - 7,5 - 9,5 
  HEAT 7,0 - 6,5 - 7,0 - 7,5 - 9,4 
10: 115 Sarah Rosenberg Asmussen - Baldur vom Hrafnsholt6,67
  HEAT 4,5 - 7,0 - 7,0 - 6,5 - 9,4 
  HEAT 6,5 - 8,0 - 7,5 - 7,0 - 9,4 
    
11: 173 James Faulkner - Rán från Dahlgården6,63
  HEAT 7,0 - 7,5 - 6,0 - 3,0 - 8,9 
  HEAT 7,5 - 8,0 - 7,0 - 2,0 - 8,8 
12: 191 Luter Gudmunsson - Frami fra Arnarholl6,54
  HEAT 7,0 - 7,5 - 7,0 - 6,0 - 9,4 
  HEAT 6,0 - 7,0 - 7,0 - 5,0 - 9,4 
13: 034 Isa Norén - Hektor från Bråtorpsgård6,42
  HEAT 4,0 - 7,0 - 7,5 - 2,0 - 8,9 
  HEAT 5,5 - 8,0 - 7,5 - 3,0 - 8,6 
14: 017 Helena Kroghen Adalsteinsdottir - viktor fra nöddegården6,21
  HEAT 4,0 - 5,5 - 6,5 - 4,0 - 9,0 
  HEAT 5,0 - 7,0 - 6,0 - 6,0 - 8,9 
15: 071 Tania Højvang Jensen - Oddsteinn frá Halakoti6,17
  HEAT 5,0 - 4,5 - 7,0 - 5,0 - 9,3 
  HEAT 4,5 - 7,5 - 7,5 - 4,0 - 8,9 
    
16: 081 Hannah Osterberg - Vespa från Bolandet6,17
  HEAT 0,0 - 8,0 - 7,0 - 0,0 - 8,0 
  HEAT 0,0 - 8,5 - 7,5 - 5,0 - 8,4 
17: 108 Louise Josefine Thilander - Fengur frá Reykjarhóli5,96
  HEAT 4,0 - 5,5 - 7,5 - 5,0 - 9,1 
  HEAT 6,0 - 5,0 - 7,0 - 5,0 - 9,6 
18: 083 Filippa Helltén - Ögn frá Runnum5,58
  HEAT 6,5 - 7,0 - 6,0 - 7,0 - 10,6 
  HEAT 5,5 - 7,0 - 6,5 - 6,0 - 10,3 
19: 001 Louise Josefine Thilander - Mói från Smedjan5,46
  HEAT 6,0 - 6,5 - 5,5 - 4,5 - 10,3 
  HEAT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 4,5 - 9,9 
20: 059 Maja Nymann Blitskov - Hremsa frá Hvoli5,42
  HEAT 6,5 - 6,5 - 6,5 - 4,0 - 10,3 
  HEAT 7,0 - 7,0 - 6,5 - 4,0 - 10,3 
    
21: 097 Desirée Alameri - Þeyr fra Guldbæk5,30
  HEAT 3,5 - 6,0 - 6,5 - 4,0 - 10,1 
  HEAT 5,5 - 6,5 - 6,5 - 3,0 - 9,5 
22: 119 Emma Magnusson - Ess från Hökebo5,25
  HEAT 5,0 - 7,0 - 7,0 - 3,0 - 10,6 
  HEAT 5,5 - 6,0 - 7,5 - 4,0 - 9,8 
23: 033 Tindra Vestman - Stella från Hallerby4,96
  HEAT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,0 - 10,3 
  HEAT 6,0 - 5,5 - 6,0 - 3,0 - 10,4 
24: 067 Mette Lund Lindberg - Hreyfill från Skáneyland4,96
  HEAT 5,0 - 4,0 - 7,0 - 6,0 - 10,4 
  HEAT 4,5 - 3,0 - 6,5 - 5,0 - 9,9 
25: 160 Amalie Møller-San Pedro - Viktor fra Bækkegården4,88
  HEAT 5,0 - 2,5 - 6,0 - 2,0 - 11,0 
  HEAT 5,5 - 4,0 - 5,5 - 3,0 - 1,1 
    
26: 038 Louise Löfgren - Hrekkur från Hålåsen4,13
  HEAT 6,0 - 7,5 - 7,0 - 0,0 - 8,9 
  HEAT 0,0 - 0,0 - 7,0 - 6,5 - 0,0 
27: 146 Catharina Smidth - Hapunktur fra Nord3,88
  HEAT 6,5 - 4,0 - 5,0 - 4,0 - 11,8 
  HEAT 7,0 - 4,0 - 6,0 - 4,0 - 11,0 
28: 076 Eyjòlfur Thorsteinsson - Primadonna från Dahlgården3,83
  HEAT 7,0 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 10,3 
  HEAT 7,5 - 0,0 - 0,0 - 5,0 - 0,0 
29: 003 Ebba Johannesen - Prins frá Blönduósi3,09
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 6,0 - 6,0 - 7,0 - 3,0 - 9,0 
30: 011 Rebecka Fritzell - Snudur frá Kolsholti 23,00
  HEAT 3,0 - 5,0 - 4,0 - 4,0 - 11,8 
  HEAT 0,0 - 5,5 - 4,5 - 4,0 - 11,0 
    
31: 047 Annie Kaighin - Þeyr frá Leirulæk2,13
  HEAT 2,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 0,0 - 6,0 - 6,0 - 4,0 - 10,1 
32: 192 Märta Björsell [ungdom] - Katla frá Arnanesi1,79
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 1,0 - 2,0 - 4,0 - 4,0 - 9,9 
--- 009 Charlotte Cook - Duld fra Ytra-Dalsgerdi0,00
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 050 Aidan Carson - Ódinn from Inchreen0,00
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 134 Ellen Andersson - Muninn frá Auðsholtshjáleigu0,00
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 189 Anna Herdis Sigurbjartsdottir - Adam fra Nordal0,00
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 021 Hanna Nilsson - Glittra från StävieStruken
--- 023 Juliane Klink - Limbó från ÄnghagaStruken
--- 028 Kajsa Lundgren - Herakles från StormsundStruken
--- 048 Annie Kaighin - Kjarval frá Mykjunesi 2Struken
--- 060 Maja Nymann Blitskov - Köllun fra NordStruken
--- 061 Helen Gustafsson - Silfurtoppur frá KaldbakStruken
--- 073 Caspar Hegardt - Oddi från SkeppargårdenStruken
--- 087 Kristján Magnússon - Hervar frá HammarseyStruken
--- 100 Johanna Wingstrand - Atlas frá HvoliStruken
--- 109 Caroline Storch - Kapall frá KommuStruken
--- 120 Caroline Marcker Christiansen - Dökkvi fra KleivaStruken
--- 126 Moa Runnquist - Mökkvi från ÅlebyStruken
--- 141 Clara Håkonsson - Branda frá HoltsmúlaStruken
--- 152 Kristian Tofte Ambo - Heilladís frá AkranesiStruken
--- 161 Amalie Møller-San Pedro - Huginn fra BlesastödumStruken
--- 163 Magnus Skulasson - Kerfill fra dalbæStruken
--- 174 Alma Ýr Jökulsdóttir Kellin - Baltasar från StenbjarStruken
--- 177 Jökull Gudmundsson - Galsi från KnutshyttanStruken
--- 181 Moa Runnqvist - Seina frá SteinnesiStruken
--- 194 Kristine B. Jørgensen - Jarl fra JardiStruken
--- 198 Vignir Johansson - Gladur från SundabakkaStruken