RD-event ISI-cup Mhof Special - 16-20 maj 2018

 

PP1 Stilpass -

Startordning - ons 16-05 19:33

Uttagning: A klass

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GR.                  F            ID      DELTAGARE                                                                          

                                                                                                                                                      

 

Grupp 1

01                                        028    Kajsa Lundgren - Herakles från Stormsund

02                                        189    Anna Herdis Sigurbjartsdottir - Adam fra Nordal

03                                        186    Sebastian Benje - Tinna från Raduhettagård

04                                        100    Johanna Wingstrand - Atlas frá Hvoli

05                                        115    Sarah Rosenberg Asmussen - Baldur vom Hrafnsholt

06                                        033    Tindra Vestman - Stella från Hallerby

07                                        035    Johanna Asplund - Bodi från Åleby

08                                        094    Linnea Vas - Brodir fra Slippen

09                                        054    Daniel Sundin Brumpton - Dimmi frá Selfossi

10                                        120    Caroline Marcker Christiansen - Dökkvi fra Kleiva

11                                        009    Charlotte Cook - Duld fra Ytra-Dalsgerdi

12                                        119    Emma Magnusson - Ess från Hökebo

13                                        108    Louise Josefine Thilander - Fengur frá Reykjarhóli

14                                        191    Luter Gudmunsson - Frami fra Arnarholl

15                                        146    Catharina Smidth - Hapunktur fra Nord

 

Grupp 2

16                                        034    Isa Norén - Hektor från Bråtorpsgård

17                                        087    Kristján Magnússon - Hervar frá Hammarsey

18                                        038    Louise Löfgren - Hrekkur från Hålåsen

19                                        059    Maja Nymann Blitskov - Hremsa frá Hvoli

20                                        067    Mette Lund Lindberg - Hreyfill från Skáneyland

21                                        161    Amalie Møller-San Pedro - Huginn fra Blesastödum

22                                        109    Caroline Storch - Kapall frá Kommu

23                                        192    Märta Björsell [ungdom] - Katla frá Arnanesi

24                                        163    Magnus Skulasson - Kerfill fra dalbæ

25                                        085    Elise Harryson - Lilja från horshaga

26                                        001    Louise Josefine Thilander - Mói från Smedjan

27                                        058    Maja Nymann Blitskov - Ljóni frá Ketilsstöðum

28                                        134    Ellen Andersson - Muninn frá Auðsholtshjáleigu

29                                        071    Tania Højvang Jensen - Oddsteinn frá Halakoti

30                                        050    Aidan Carson - Ódinn from Inchreen

 

Grupp 3

31                                        083    Filippa Helltén - Ögn frá Runnum

32                                        076    Eyjòlfur Thorsteinsson - Primadonna från Dahlgården

33                                        003    Ebba Johannesen - Prins frá Blönduósi

34                                        097    Desirée Alameri - Þeyr fra Guldbæk

35                                        047    Annie Kaighin - Þeyr frá Leirulæk

36                                        173    James Faulkner - Rán från Dahlgården

37                                        061    Helen Gustafsson - Silfurtoppur frá Kaldbak

38                                        055    Katie Sundin Brumpton - Símon frá Efri-Rauðalæk

39                                        011    Rebecka Fritzell - Snudur frá Kolsholti 2

40                                        020    Adalsteinn Adalsteinsson - Tumi fra Borgarhòli

41                                        166    Magnus Skulasson - Valsa från brösarpsgården

42                                        081    Hannah Osterberg - Vespa från Bolandet

43                                        160    Amalie Møller-San Pedro - Viktor fra Bækkegården

44                                        017    Helena Kroghen Adalsteinsdottir - viktor fra nöddegården

                                                                                                                                                      

 

Skapad 16 maj 2018 19:33:25

IceTest 1.1.765 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org

                               FEIF is bringing people together in their passion for the Icelandic horse