FEIF

RD-event ISI-cup Mhof Special - 16-20 maj 2018

Tillbaka

T1JU Tölt Junior/Ungdom - Uttagning

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 124 Pierre sandsten hoyos - Sjór frá Oddgeirshólm7,53
  UTTA 7,8 - 7,3 - 7,3 - 8,0 - 7,5 
02: 049 Nathalie Silverberg Edh - Tristan från Jarde7,37
  UTTA 7,2 - 8,0 - 7,3 - 7,3 - 7,5 
03: 153 Emilie Tofte Ambo - Dugur frá þúfu í landeyjum7,17
  UTTA 7,5 - 7,0 - 7,0 - 7,0 - 7,7 
04: 088 Yrsa Danielsson - Hector från Sundsby7,07
  UTTA 7,3 - 6,3 - 6,7 - 7,3 - 7,2 
05: 180 Tinna Hannesdóttir-Lindsten - Snaevarr frá Hvammi6,37
  UTTA 6,8 - 6,5 - 6,2 - 6,3 - 6,3 
    
06: 058 Maja Nymann Blitskov - Ljóni frá Ketilsstöðum6,30
  UTTA 6,3 - 6,3 - 6,2 - 6,3 - 6,3 
07: 057 Maja Nymann Blitskov - Folda frá Dallandi6,20
  UTTA 6,3 - 6,2 - 6,2 - 6,2 - 6,0 
08: 190 Anna Herdis Sigurbjartsdottir - Mist fra Rydbjerk6,07
  UTTA 6,3 - 6,3 - 6,2 - 5,3 - 5,7 
09: 196 Beatrice von Bodungen - Hördur frá Varmadal6,03
  UTTA 6,2 - 6,2 - 5,7 - 4,8 - 6,5 
10: 030 Kajsa Lundgren - Vinur fra Hjara6,00
  UTTA 6,0 - 6,0 - 6,0 - 6,2 - 5,3 
    
11: 072 Milla Rydström Logan - fiona fra vinkærgård5,90
  UTTA 5,3 - 6,0 - 6,3 - 5,7 - 6,0 
12: 001 Louise Josefine Thilander - Mói från Smedjan5,87
  UTTA 6,0 - 5,8 - 5,7 - 6,2 - 5,8 
13: 028 Kajsa Lundgren - Herakles från Stormsund5,80
  UTTA 5,8 - 5,3 - 5,8 - 5,8 - 5,8 
14: 093 Olivia Helltén - Lukku Laki från Stenshult5,70
  UTTA 5,5 - 5,8 - 5,5 - 5,8 - 5,8 
15: 084 Ann Höglund - Hektor från Nedergården5,63
  UTTA 5,2 - 5,7 - 5,5 - 5,7 - 5,7 
    
16: 065 Alma Olofsson - Feykir från Önsta5,50
  UTTA 5,5 - 5,7 - 5,3 - 5,3 - 6,0 
16: 099 Linn Eliasson - Halla frá Leysingjastödum II5,50
  UTTA 5,7 - 5,2 - 5,5 - 5,3 - 5,7 
18: 107 Tindra Johansson - Fjodor från Sundsby5,40
  UTTA 5,8 - 5,0 - 5,0 - 5,5 - 5,7 
19: 133 Ellen Andersson - Sögn frá Lækjamóti5,13
  UTTA 5,2 - 5,0 - 4,7 - 5,2 - 5,5 
20: 116 Malte Cook Simonsen - Hervör frá Blessastödum5,00
  UTTA 5,0 - 5,2 - 4,5 - 4,8 - 5,3 
    
21: 003 Ebba Johannesen - Prins frá Blönduósi4,83
  UTTA 4,7 - 5,0 - 4,8 - 5,0 - 4,7 
22: 106 Anna Berg - Náttfaradís frá Strönd II3,67
  UTTA 3,8 - 3,3 - 3,7 - 3,5 - 4,5 
--- 194 Kristine B. Jørgensen - Jarl fra Jardi0,00
  UTTA 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 212 Kristine Jörgensen - Jarl fra Jardi0,00
  UTTA 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 098 Desirée Alameri - Mökkur frá Ytri-Bægisá IStruken
--- 114 Sarah Rosenberg Asmussen - Magnus från ToftumStruken
--- 135 Saga Andersson - Draumur frá Holtsmula 1Struken
--- 140 Clara Håkonsson - Kolfaxi fra LillehedenStruken
--- 146 Catharina Smidth - Hapunktur fra NordStruken
--- 147 Catharina Smidth - Odinn fra `skotiStruken
--- 213 Kristine Jörgensen - Jarl fra JardiStruken