FEIF

RD-event ISI-cup Mhof Special - 16-20 maj 2018

Tillbaka

T3 Tölt - Uttagning

 

Preliminära resultat - alla deltagare har inte startat (15:23 h)

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 110 Inge-petrine Bæk - Ljoska fra Borgareyrum6,93
  UTTA 7,3 - 6,8 - 6,7 - 6,5 - 7,5 
02: 013 Eva-Karin Bengtsson - Geisli fra Efri Raudalaek6,43
  UTTA 6,3 - 6,7 - 6,7 - 6,2 - 6,3 
02: 156 Linda Tovek - Hekla fra Steinnesi6,43
  UTTA 6,3 - 6,5 - 6,3 - 6,5 - 6,5 
04: 091 Malin Olsson - Heiður från boänge6,40
  UTTA 6,5 - 6,5 - 6,7 - 6,2 - 5,8 
05: 113 Madeleine Wickström - Dis från gormgården6,30
  UTTA 6,7 - 6,2 - 6,2 - 6,2 - 6,5 
    
06: 086 Elise Harryson - Troja från stall tängby6,27
  UTTA 6,3 - 6,2 - 6,3 - 5,8 - 6,5 
07: 139 Lowa Walfridsson - Dögg från Väbylund6,23
  UTTA 6,3 - 6,2 - 6,2 - 5,7 - 6,3 
08: 027 Lina Asker - Klaki från Os6,20
  UTTA 6,5 - 5,8 - 6,2 - 6,2 - 6,2 
09: 112 Marcus Jonsson - Marvin frá Djúpadal6,10
  UTTA 6,3 - 5,3 - 6,0 - 6,0 - 6,3 
10: 118 Boel Gamst - Perla från Olsbacken6,00
  UTTA 6,2 - 5,7 - 6,5 - 5,8 - 6,0 
    
11: 022 Hanna Nilsson - uggi fra hamraendum5,97
  UTTA 6,3 - 6,0 - 5,5 - 6,2 - 5,7 
11: 105 Humlan Milton - Hildingur från StallVitaVillan5,97
  UTTA 6,2 - 6,0 - 6,2 - 5,5 - 5,7 
13: 143 Anna Funni Jonasson - Hekla från Horshaga5,83
  UTTA 5,8 - 5,3 - 5,7 - 6,5 - 6,0 
14: 195 Felicia Lindblom - Audur frá Akureyi5,80
  UTTA 6,3 - 5,6 - 6,0 - 5,7 - 5,7 
15: 158 Viveca Montan - Mön fra laekjamot5,77
  UTTA 5,8 - 5,0 - 6,0 - 5,8 - 5,7 
    
16: 138 Alice Bogren - Gumi frá Dallandi5,63
  UTTA 5,7 - 5,5 - 5,8 - 5,7 - 5,3 
17: 117 Boel Gamst - Pila från Tarstad5,40
  UTTA 5,7 - 5,2 - 5,2 - 5,5 - 5,5 
18: 012 Eva-Karin Bengtsson - Ögri fra kirkjuferjuhjaleigu5,30
  UTTA 4,8 - 5,8 - 5,3 - 6,0 - 4,5 
18: 031 inna artursson - Oskar Från Helgagården5,30
  UTTA 5,3 - 5,0 - 5,7 - 5,3 - 5,3 
    
--- 004 Esmeralda Fall - Júni från LyckanStruken
--- 005 Ebba Johannesen - Sveidi från SkeppergårdenStruken
--- 015 Jane Simonsen - Soldan fra BakkeholmStruken
--- 023 Juliane Klink - Limbó från ÄnghagaStruken
--- 048 Annie Kaighin - Kjarval frá Mykjunesi 2Struken
--- 052 Daniel Sundin Brumpton - Sörli frá HúsavikStruken
--- 053 Sabine Swärd - Ísar frá GljúfurárholtiStruken
--- 096 Anna Forsman - Jörp från KåshässleStruken
--- 123 Jane Ørndrup - Töfri fra UlbækStruken
--- 130 Felicia Lindblom - Gorm från SmedjanStruken
--- 136 Inge-petrine Bæk - Hest fra hestStruken
--- 155 (Okänd Ryttare) - (Okänd häst)Struken
--- 188 Juliane Klink - Safir från BjörkebergaStruken