FEIF

RD-event ISI-cup Mhof Special - 16-20 maj 2018

Tillbaka

V1JU Fyrgång Junior/ungdom - Uttagning

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 049 Nathalie Silverberg Edh - Tristan från Jarde7,07
  UTTA 7,4 - 7,1 - 7,0 - 6,7 - 7,1 
02: 088 Yrsa Danielsson - Hector från Sundsby6,67
  UTTA 6,6 - 6,7 - 6,6 - 6,7 - 7,0 
03: 153 Emilie Tofte Ambo - Dugur frá þúfu í landeyjum6,47
  UTTA 6,6 - 6,8 - 6,5 - 6,2 - 6,3 
04: 030 Kajsa Lundgren - Vinur fra Hjara6,40
  UTTA 6,3 - 6,5 - 6,2 - 6,6 - 6,4 
05: 072 Milla Rydström Logan - fiona fra vinkærgård6,33
  UTTA 6,3 - 6,4 - 6,3 - 6,1 - 6,4 
    
06: 026 Kajsa Lundgren - Njall från Krafla6,27
  UTTA 6,0 - 6,3 - 6,1 - 6,4 - 6,4 
06: 057 Maja Nymann Blitskov - Folda frá Dallandi6,27
  UTTA 6,4 - 6,5 - 6,2 - 6,2 - 6,0 
08: 145 Rosemarie Wodschow - Lettir fra Hellesylt6,20
  UTTA 5,8 - 6,4 - 6,0 - 6,2 - 6,6 
09: 147 Catharina Smidth - Odinn fra `skoti6,07
  UTTA 6,0 - 6,3 - 6,1 - 6,1 - 5,8 
10: 065 Alma Olofsson - Feykir från Önsta6,03
  UTTA 6,0 - 6,0 - 6,1 - 6,1 - 5,9 
    
11: 093 Olivia Helltén - Lukku Laki från Stenshult6,00
  UTTA 6,2 - 6,2 - 5,8 - 5,7 - 6,0 
11: 196 Beatrice von Bodungen - Hördur frá Varmadal6,00
  UTTA 6,1 - 6,1 - 5,8 - 5,8 - 6,2 
13: 099 Linn Eliasson - Halla frá Leysingjastödum II5,93
  UTTA 5,7 - 6,1 - 5,8 - 6,0 - 6,0 
13: 133 Ellen Andersson - Sögn frá Lækjamóti5,93
  UTTA 5,8 - 6,0 - 6,5 - 5,9 - 5,9 
15: 008 Louise Ivarsson - Soli från Rolsta5,73
  UTTA 5,6 - 6,0 - 5,6 - 5,8 - 5,8 
15: 084 Ann Höglund - Hektor från Nedergården5,73
  UTTA 5,7 - 5,9 - 5,7 - 5,8 - 5,6 
    
17: 005 Ebba Johannesen - Sveidi från Skeppergården5,67
  UTTA 6,1 - 5,8 - 5,8 - 5,3 - 5,4 
18: 180 Tinna Hannesdóttir-Lindsten - Snaevarr frá Hvammi5,40
  UTTA 5,1 - 5,5 - 5,7 - 5,4 - 5,3 
19: 144 Hanna Blixt - Púma från Mörtö5,13
  UTTA 4,9 - 5,3 - 4,6 - 5,7 - 5,2 
20: 040 Teodor Svalstrand - Gangleri fra Korreborg4,60
  UTTA 4,6 - 4,6 - 3,8 - 4,6 - 4,6 
    
21: 106 Anna Berg - Náttfaradís frá Strönd II4,50
  UTTA 4,9 - 4,7 - 4,0 - 4,3 - 4,5 
22: 107 Tindra Johansson - Fjodor från Sundsby4,37
  UTTA 3,9 - 4,5 - 4,1 - 5,0 - 4,5 
    
--- 098 Desirée Alameri - Mökkur frá Ytri-Bægisá IStruken
--- 114 Sarah Rosenberg Asmussen - Magnus från ToftumStruken
--- 135 Saga Andersson - Draumur frá Holtsmula 1Struken
--- 140 Clara Håkonsson - Kolfaxi fra LillehedenStruken
--- 175 Alma Ýr Jökulsdóttir Kellin - Feykir från KnutshyttanStruken
--- 194 Kristine B. Jørgensen - Jarl fra JardiStruken
--- 197 Catharina Smidth - Nøkkvi fra RyethøjStruken