FEIF

RD-event ISI-cup Mhof Special - 16-20 maj 2018

Tillbaka

V2 Fyrgång - Uttagning

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 113 Madeleine Wickström - Dis från gormgården6,33
  UTTA 6,7 - 6,1 - 6,5 - 6,4 - 5,9 
02: 091 Malin Olsson - Heiður från boänge6,30
  UTTA 6,6 - 6,4 - 6,4 - 6,0 - 6,1 
03: 110 Inge-petrine Bæk - Ljoska fra Borgareyrum6,20
  UTTA 6,5 - 5,6 - 6,1 - 6,0 - 6,7 
04: 156 Linda Tovek - Hekla fra Steinnesi6,17
  UTTA 6,3 - 5,8 - 6,3 - 6,1 - 6,1 
05: 022 Hanna Nilsson - uggi fra hamraendum6,13
  UTTA 6,3 - 6,0 - 6,3 - 6,1 - 5,9 
05: 112 Marcus Jonsson - Marvin frá Djúpadal6,13
  UTTA 6,4 - 6,1 - 6,0 - 6,2 - 6,1 
    
07: 027 Lina Asker - Klaki från Os6,10
  UTTA 6,4 - 6,1 - 6,2 - 5,4 - 6,0 
08: 013 Eva-Karin Bengtsson - Geisli fra Efri Raudalaek6,00
  UTTA 6,2 - 6,0 - 5,9 - 6,1 - 5,6 
09: 086 Elise Harryson - Troja från stall tängby5,97
  UTTA 6,2 - 5,8 - 6,0 - 5,9 - 6,0 
10: 118 Boel Gamst - Perla från Olsbacken5,90
  UTTA 6,2 - 5,6 - 6,0 - 5,7 - 6,0 
    
11: 210 Inge-petrine Bæk - Vala fra Efsta-Seli5,80
  UTTA 5,6 - 5,6 - 5,9 - 6,1 - 5,9 
12: 143 Anna Funni Jonasson - Hekla från Horshaga5,73
  UTTA 5,9 - 5,6 - 5,5 - 5,7 - 5,9 
12: 195 Felicia Lindblom - Audur frá Akureyi5,73
  UTTA 5,6 - 5,8 - 6,1 - 5,6 - 5,8 
14: 178 Aidan Carson - Frostrós från Fögruhlíð5,70
  UTTA 5,2 - 5,6 - 6,1 - 6,1 - 5,4 
15: 139 Lowa Walfridsson - Dögg från Väbylund5,67
  UTTA 5,7 - 5,7 - 5,8 - 5,5 - 5,6 
    
16: 158 Viveca Montan - Mön fra laekjamot5,63
  UTTA 5,8 - 5,5 - 5,6 - 5,7 - 5,6 
17: 208 Juliane Klink - Kunst fra Skogskoti5,47
  UTTA 5,4 - 5,5 - 5,5 - 5,7 - 4,9 
18: 188 Juliane Klink - Safir från Björkeberga5,37
  UTTA 5,2 - 5,1 - 5,5 - 5,8 - 5,4 
19: 031 inna artursson - Oskar Från Helgagården5,30
  UTTA 5,2 - 5,4 - 5,5 - 5,3 - 5,2 
19: 048 Annie Kaighin - Kjarval frá Mykjunesi 25,30
  UTTA 5,1 - 5,3 - 4,8 - 5,5 - 5,5 
    
21: 116 Malte Cook Simonsen - Hervör frá Blessastödum5,27
  UTTA 5,4 - 5,0 - 5,5 - 5,0 - 5,4 
22: 051 Sofia Österholm - Hulda från Stenlia5,23
  UTTA 6,0 - 5,3 - 5,0 - 4,7 - 5,4 
23: 202 Rebecca Jernse - Oddgeir från Gåvetorp4,80
  UTTA 4,5 - 5,1 - 4,5 - 5,1 - 4,8 
24: 025 Juliane Klink - Jóker från Änghaga4,40
  UTTA 5,1 - 4,7 - 4,8 - 3,6 - 3,7 
25: 138 Alice Bogren - Gumi frá Dallandi3,93
  UTTA 3,2 - 3,8 - 4,2 - 3,8 - 4,6 
    
--- 015 Jane Simonsen - Soldan fra BakkeholmStruken
--- 024 Juliane Klink - Óskar från ÄnghagaStruken
--- 052 Daniel Sundin Brumpton - Sörli frá HúsavikStruken
--- 053 Sabine Swärd - Ísar frá GljúfurárholtiStruken
--- 064 Karin Gunnarsson - Gella från TulatorpStruken
--- 105 Humlan Milton - Hildingur från StallVitaVillanStruken
--- 123 Jane Ørndrup - Töfri fra UlbækStruken
--- 136 Inge-petrine Bæk - Hest fra hestStruken
--- 155 (Okänd Ryttare) - (Okänd häst)Struken
--- 159 Sebastian Benje - Meistari från lindarbakkaStruken