Elmia Icelandic Power Show 2018 - 12-14 okt 2018

 

V1 Fyrgång  Presenteras av SE Banken

Uttagning

Startordning - ons 10-10 21:48

Uttagning: A klass

 

                                                                                                                                                      

 

NUM  GR.                                ID      DELTAGARE                                                                          

                                                                                                                                                                                                         

 

Grupp 1 – Start 09:00

01                                          146    Filippa Montan - Röst frá Lækjamóti

02                                          140    Johann Runar Skulasson - Náttar fra Slippen

03                                          137    Arnella Nyman - Thór från Järsta

04                                          011    Daniel Ingi Smarason - Gimli från Fjälastorp

05                                          027    Sys Pilegard - Fluga fra Langsstödum

06                                          059    Sandra Orwén - Eygló från Margaretehof

07                                          009    Anne Balslev - Drösull fra Brautarholti

08                                          099    Anna Funni Jonasson - Garri frá Fitjum

09                                          127    Wicky Gren - Keilir från Björkmuren

10                                          033    Sofie Panduro - Hreinn frá Votmúla 1

 

Grupp 2 – Start 11:00

11                                          123    Kim Andersen - Dökkvi frá Leysingastödum II

12                                          019    Fredrik Rydström - Höskuldur Fra Lian

13                                          024    Malin Olsson - Heiður från Boänge

14                                          145    Anne Balslev - Kolfaxi fra Blesstödum

15                                          003    Eyvindur Mandal Hreggvidsson - Jói från Voxnadalen

16                                          018    Steffi Svendsen - Sjóli fra Teland

17                                          014    Gabrielle Severinsen - Tigull fra Kleiva

18                                          051    Johan Häggberg - Prins från Ekorneberg

19                                          025    Ylva Hagander - Vogur från Fors Gård

20                                          114    Helena Adalsteinsdottir - Kavaler fra kleiva

 

Grupp 3 – Start 13:25

21                                          119    Ulrika Moser - Phillipus frånRooslunda

22                                          023    Charlotta Rydin - Roði frá Garði

23                                          030    Matilda Rolf - Prestur frá Haeli

24                                          056    Sebastian Benje - Danni frá Litlu Brekku

25                                          112    Johann Runar Skualson - Finnbogi fra Minni-Reykjum

26                                          006    Anne-Marie Röst - Einsöngvari från Artinge

27                                          045    Eyjolfur Thorsteinsson - Neisti frá Holtsmúla 2

28                                          015    Bernt Severinsen - Terna fra Kleiva

29                                          034    Louise Sieka - Ómi frá Úlfljotsvatni

30                                          110    Frederikke Bøgeblad larsen [YR] - Veigur fra Eystri-Hol

31                                          047    Felicia Lindblom - Gorm från Smedjan

32                                          083    Linda Tovek - Hekla fra Stennesi

                                                                                                                                                      

 

Skapad 10 oktober 2018 21:48:28

IceTest 1.1.800 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org