FEIF

Romme apriltävling Nivå 2 WR - 12-14 apr 2019

Tillbaka

P2 Speedpass

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 044 Guðmundur Einarsson - Ùrval från Olsbacken7,91"
  HEAT 8,08 
  HEAT 7,91 
02: 019 Eyvindur Mandal Hreggviðsson - Arwen från Björngläntan7,99"
  HEAT 7,99 
  HEAT 0,00 
02: 053 Elise Harrysson - Lilja från Horshaga7,99"
  HEAT 7,99 
04: 069 Daníel Ingi Smárason - Hulda från Margaretehof8,31"
  HEAT 8,31 
05: 041 Hannah Österberg [YR] - Vespa från Bolandet8,43"
  HEAT 0,00 
  HEAT 8,43 
    
06: 088 Elsa Teverud [YR] - Kopar frá Sunnuhvoli8,58"
  HEAT 8,58 
07: 010 Sara Andersson - Hekla frá Miðey8,84"
  HEAT 8,84 
  HEAT 0,00 
08: 038 Wictoria Gren - Álfur från Skogstjärnan8,88"
  HEAT 0,00 
  HEAT 8,88 
09: 011 Nellie Gabrielsson [YR] - Fönix från Snöån9,30"
  HEAT 9,30 
  HEAT 0,00 
10: 037 Wictoria Gren - Lava från Björkmuren9,33"
  HEAT 9,33 
  HEAT 0,00 
    
11: 095 Astrid Dickman - Vakur från Skogsdala9,41"
  HEAT 9,41 
  HEAT 0,00 
12: 006 Sofia Larsson - Fjörnir frá Hólum9,49"
  HEAT 9,49 
  HEAT 10,03 
13: 063 Alma Jökullsdottir Kellin [J] - Ögri frá Baldurhaga9,75"
  HEAT 9,75 
  HEAT 0,00 
14: 022 Mikaela Knutzon [YR] - Glittra från Storön9,92"
  HEAT 9,92 
  HEAT 0,00 
15: 012 Ebba Autio [YR] - Kolbra från Kolungens Gård 29,97"
  HEAT 0,00 
  HEAT 9,97 
    
16: 049 Ante Eklund - Þyrnirós från Rolsta10,69"
  HEAT 10,69 
  HEAT 11,21 
--- 016 Lova Lindman [YR] - Tími frá Efri-Þverá0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 026 Tova Ivarsson [J] - Snæfríður fra Myrvangen0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 039 Andrine Reichel [YR] - Ess från Fors Gård0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 048 Moa Eriksson [YR] - Kylja från Adolfs Torpet0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 050 Freja Arnarson Lindström [YR] - Oddur från Mörtö0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 051 Freja Arnarson Lindström [YR] - Spíra från Lars-Eriks0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 085 Carina Jylebäck - Jóra från Lövhagen0,00"
  HEAT 0,00 
  HEAT 0,00 
--- 017 Eyvindur Mandal Hreggviðsson - Vaki från ÖsteråkerStruken
--- 047 Johannes Kroppegård [J] - Spuna från SvirstaStruken
--- 059 Jenny Högström - Völur frá ÁrbæStruken
--- 068 Berglind Rósa Guðmundsdóttir - Skorri från FjälastorpStruken
--- 070 Daníel Ingi Smárason - Felix från ÄnghagaStruken
--- 087 Elsa Teverud [YR] - Biða frá RípStruken
--- 089 Moa Karlsson [YR] - Glitnir frá EikarbrekkuStruken
--- 099 Hannah Österberg [YR] - Tófa från Stall VitaVillanStruken