Romme apriltävling Nivå 2 WR - 12-14 apr 2019

 

P2 Speedpass -

Startordning - sön 14-04 11:52

Uttagning: A klass

 

                                                                  

 

NUM  GR.        F       ID           DELTAGARE         

                                                                                  

 

01                  GU    006        Sofia Larsson  - Fjörnir frá Hólum

                                                        

02                  BL     019        Eyvindur Mandal Hreggviðsson  - Arwen från Björngläntan

                                                        

03                  VI      088        Elsa Teverud  [YR] - Kopar frá Sunnuhvoli

                                                        

04                  RO    095        Astrid Dickman  - Vakur från Skogsdala

                                                        

05                  XX     051        Freja Arnarson Lindström  [YR] - Spíra från Lars-Eriks

                                                        

06                  XX     038        Wictoria Gren  - Álfur från Skogstjärnan

                                                        

07                  XX     085        Carina Jylebäck  - Jóra från Lövhagen

                                                        

08                  XX     011        Nellie Gabrielsson  [YR] - Fönix från Snöån

                                                        

09                  XX     022        Mikaela Knutzon  [YR] - Glittra från Storön

                                                        

10                  XX     012        Ebba Autio  [YR] - Kolbra från Kolungens Gård 2

                                                        

11                  XX     048        Moa Eriksson  [YR] - Kylja från Adolfs Torpet

                                                        

12                  XX     026        Tova Ivarsson  [J] - Snæfríður fra Myrvangen

                                                        

13                  XX     016        Lova Lindman  [YR] - Tími frá Efri-Þverá

                                                        

14                  XX     053        Elise Harrysson  - Lilja från Horshaga

                                                        

15                  XX     049        Ante Eklund  - Þyrnirós från Rolsta

                                                        

16                  XX     010        Sara Andersson  - Hekla frá Miðey

                                                        

17                  XX     044        Guðmundur Einarsson  - Ùrval från Olsbacken

                                                        

18                  XX     050        Freja Arnarson Lindström  [YR] - Oddur från Mörtö

                                                        

19                  XX     069        Daníel Ingi Smárason  - Hulda från Margaretehof

                                                        

20                  XX     037        Wictoria Gren  - Lava från Björkmuren

                                                        

21                  XX     041        Hannah Österberg  [YR] - Vespa från Bolandet

                                                        

22                  XX     063        Alma Jökullsdottir Kellin  [J] - Ögri frá Baldurhaga

                                                        

 

23      01          RÖ    039        Andrine Reichel  [YR] - Ess från Fors Gård

                                                        

                                                                                                                                                                            

 

Skapad 14 april 2019 11:52:34

IceTest 1.1.800 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations - www.feif.org

                              FEIF is bringing people together in their passion for the Icelandic horse