FEIF

Romme apriltävling Nivå 2 WR - 12-14 apr 2019

Tillbaka

T1 Tölt - Uttagning

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 066 Maria Berg - Toppur frá Auðsholtshjáleigu7,37
  UTTA 7,7 - 7,3 - 7,3 - 7,5 - 7,2 
02: 077 Erlingur Erlingsson - Hafrót frá Ásbrú7,23
  UTTA 7,2 - 7,2 - 7,0 - 7,5 - 7,3 
03: 005 Charlotta Rydin - Roði frá Garði7,00
  UTTA 6,8 - 7,0 - 7,2 - 7,3 - 6,8 
03: 092 Hjalti Gudmundsson - Teitur från Eskeryd7,00
  UTTA 7,0 - 7,0 - 7,0 - 6,8 - 7,0 
05: 004 Robin Haraldsen - Vakandi från Juse6,87
  UTTA 6,7 - 7,0 - 7,2 - 6,8 - 6,8 
    
06: 067 Berglind Rósa Guðmundsdóttir - Gimli från Fjälastorp6,83
  UTTA 7,0 - 6,8 - 6,7 - 7,0 - 6,5 
07: 054 Malin Olsson - Heiður från Boänge6,63
  UTTA 6,3 - 6,7 - 6,7 - 6,7 - 6,5 
08: 008 Ylva Hagander - Vogur från Fors Gård6,37
  UTTA 6,3 - 6,7 - 6,5 - 6,3 - 6,3 
08: 082 Anne-Marie Röst - Einsöngvari från Artinge6,37
  UTTA 6,5 - 6,5 - 6,3 - 6,3 - 6,2 
10: 002 Elsa Mandal Hregviðsdóttir - Leistur från Toftinge6,27
  UTTA 6,7 - 6,3 - 6,2 - 6,3 - 6,2 
    
11: 018 Eyvindur Mandal Hreggviðsson - Jói från Voxnadalen6,23
  UTTA 6,0 - 6,3 - 6,5 - 6,2 - 6,2 
12: 003 Elsa Mandal Hregviðsdóttir - Elva från Bärby6,20
  UTTA 6,3 - 6,7 - 6,3 - 6,0 - 6,0 
12: 062 Jökull Gudmundsson - Sólveig från Bolandet6,20
  UTTA 6,2 - 6,2 - 6,0 - 6,3 - 6,2 
14: 093 Andre Zieman - Frábær fra Midtlund6,10
  UTTA 5,5 - 6,0 - 6,3 - 6,3 - 6,0 
15: 029 Jenny Muskos - Úni från Olsbacken5,93
  UTTA 5,7 - 5,8 - 6,2 - 6,3 - 5,8 
    
16: 097 Kicki Westerberg - Reimar från Stensäter5,77
  UTTA 5,5 - 6,0 - 6,0 - 5,8 - 5,5 
17: 049 Ante Eklund - Þyrnirós från Rolsta5,43
  UTTA 5,5 - 5,2 - 5,5 - 5,5 - 5,3 
    
--- 038 Wictoria Gren - Álfur från SkogstjärnanStruken
--- 043 Guðmundur Einarsson - Meyla från JämthagenStruken
--- 070 Daníel Ingi Smárason - Felix från ÄnghagaStruken
--- 084 Elin Westerlund - Glória från Frötuna gårdStruken
--- 086 Carina Jylebäck - Nanna från LövhagenStruken
--- 091 Hjalti Gudmundsson - Kristall frá AuðsholtshjáleiguStruken