FEIF

Fritidsmästerskapen 2019 - 11-14 jul 2019

Tillbaka

PP1 Stilpass

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 024 Frida Ahlgren [Skeid] - Pegasus frá Sveinatungu5,80
  HEAT 6,5 - 6,0 - 6,0 - 3,0 - 9,5 
  HEAT 6,0 - 6,0 - 6,0 - 3,0 - 9,1 
02: 013 Anna Munters [Odinn] - Fluga från Östra Greda5,63
  HEAT 6,5 - 6,0 - 6,0 - 6,5 - 10,0 
  HEAT 5,5 - 6,5 - 6,0 - 5,5 - 10,2 
03: 011 Åsa Eriksson [Edda] - Dimmalimm från Bosebacken5,25
  HEAT 5,0 - 6,5 - 6,0 - 5,5 - 9,9 
  HEAT 4,5 - 5,5 - 5,5 - 5,5 - 10,3 
04: 093 Malin Karlsson [Skeid] - Glitnir frá Eikarbrekku4,71
  HEAT 6,0 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 10,9 
  HEAT 5,5 - 5,5 - 6,0 - 5,0 - 10,5 
05: 131 Frida Lindström [Edda] - Vör frá Ármóti4,25
  HEAT 6,0 - 5,5 - 5,5 - 4,0 - 10,4 
  HEAT 6,0 - 3,5 - 3,0 - 4,0 - 10,9 
    
06: 072 Julia Ivarsson [Stormur] - Spartakus från Lunda4,05
  HEAT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 5,0 - 11,2 
  HEAT 5,5 - 5,5 - 5,0 - 4,5 - 11,4 
07: 066 Frida Lindström [Edda] - Ásrún frá Árnóti3,92
  HEAT 0,0 - 6,0 - 6,0 - 2,5 - 10,8 
  HEAT 6,0 - 6,0 - 5,5 - 4,0 - 11,0 
08: 094 Emelie Althén [Skeid] - Sísí frá Björgum3,84
  HEAT 5,0 - 6,5 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 5,0 - 6,5 - 6,5 - 4,0 - 9,5 
09: 006 Sara Andersson [Edda] - Hekla frá Midey3,75
  HEAT 0,0 - 0,0 - 6,0 - 4,0 - 0,0 
  HEAT 4,5 - 6,0 - 6,0 - 4,0 - 9,1 
10: 092 Moa Karlsson [U] [Skeid] - Asgeir från Knutshyttan3,71
  HEAT 4,0 - 4,5 - 5,0 - 4,0 - 11,4 
  HEAT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 0,0 - 10,6 
    
11: 070 Nathalie Egarp [Stormur] - Moldi från Toftinge3,63
  HEAT 0,0 - 0,0 - 5,0 - 4,0 - 0,0 
  HEAT 5,5 - 6,0 - 6,0 - 6,0 - 9,8 
12: 054 Eva Engwall [Eyvinur] - Kraftur från Frötuna gård3,42
  HEAT 4,5 - 5,0 - 5,0 - 3,5 - 11,9 
  HEAT 5,5 - 5,0 - 4,5 - 5,0 - 11,5 
13: 130 Jón Kristinn Hafsteinsson - Djásn frá Efra-Seli3,13
  HEAT 4,5 - 4,0 - 4,0 - 4,0 - 11,4 
  HEAT 5,0 - 3,5 - 4,0 - 0,0 - 10,9 
14: 052 Anne-Sofie Johansson [Sleipnir] - Ösp frá Mið-Fossum2,83
  HEAT 0,0 - 0,0 - 6,0 - 2,0 - 0,0 
  HEAT 3,5 - 5,5 - 5,5 - 2,5 - 10,2 
15: 022 Johanna Bastman [Odinn] - Kaktus från Stenbjar2,46
  HEAT 5,5 - 6,0 - 5,5 - 4,0 - 10,3 
  HEAT 6,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
    
16: 027 Siri Bastman [J] [Odinn] - Balthasar från Stenberg2,34
  HEAT 0,0 - 6,0 - 5,5 - 4,0 - 9,5 
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
17: 050 Anna-Karin Collin [Jarnhestur] - Gudmundur från Glas2,29
  HEAT 4,0 - 4,0 - 3,5 - 2,0 - 14,1 
  HEAT 4,5 - 4,0 - 3,0 - 2,5 - 13,9 
18: 116 Linnea Jansson [U] - Ljúfa från Rumma2,05
  HEAT 4,5 - 4,5 - 4,5 - 4,0 - 12,9 
  HEAT 0,0 - 0,0 - 4,0 - 3,0 - 0,0 
19: 056 Louise Gustafsson [Eyvinur] - Gandur från Sundbyhill1,84
  HEAT 4,5 - 4,0 - 3,5 - 1,0 - 14,8 
  HEAT 3,0 - 3,5 - 1,5 - 1,0 - 15,5 
20: 071 Gunilla Hällmér [Skeid] - Svipa från Åbergstorp1,46
  HEAT 0,0 - 4,5 - 4,0 - 1,0 - 14,1 
  HEAT 0,0 - 3,0 - 3,0 - 2,0 - 13,6 
    
21: 110 Ida Sundström [J] [Sleipnir] - Frodi från Ljunghem1,17
  HEAT 2,0 - 2,0 - 2,0 - 1,0 - 17,0 
  HEAT 2,0 - 2,0 - 2,0 - 1,0 - 0,0 
22: 025 Emil Roth [U] - Sóldis från Jan Pers1,04
  HEAT 2,0 - 2,0 - 1,5 - 1,0 - 15,4 
  HEAT 2,0 - 1,0 - 2,0 - 1,0 - 14,1 
23: 133 Emelie Althén - Snerpa frá Öfmundarstödum0,88
  HEAT 3,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 0,0 - 0,0 - 5,5 - 5,0 - 0,0 
24: 109 Jonna Eriksson [Skeid] - Isafold från Isgård0,29
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 1,0 - 0,0 
  HEAT 2,0 - 1,5 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 123 Barbro Düsing Holmgren - Elding från Edeby gård0,00
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
  HEAT 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 - 0,0 
--- 034 Sofia Norin Jansson [Sleipnir] - Freyr från LockhyttanStruken
--- 086 Elisabeth Victoria Svensson [Odinn] - Ilmur från KnutshyttanStruken