FEIF

Fritidsmästerskapen 2019 - 11-14 jul 2019

Tillbaka

T3 Tölt - Uttagning

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 063 Kristina Pettersson [Stormur] - Samba från Änghaga6,07
  UTTA 6,0 - 6,2 - 6,0 
02: 131 Frida Lindström [Edda] - Vör frá Ármóti5,87
  UTTA 6,0 - 5,8 - 5,8 
03: 026 Sara Ljung [Gneisti] - Vorbodi frá Efra-Langholti5,83
  UTTA 5,7 - 6,0 - 5,8 
04: 125 Ewa Wik [Odinn] - Safir från Knutshyttan5,73
  UTTA 5,7 - 6,0 - 5,5 
05: 085 Anna Möller [Sleipnir] - Förstudagur från Fridhem5,67
  UTTA 5,8 - 5,7 - 5,5 
    
06: 127 Ulrika Backan - Rakel från Säläng5,47
  UTTA 5,2 - 6,0 - 5,2 
07: 086 Elisabeth Victoria Svensson [Odinn] - Ilmur från Knutshyttan5,37
  UTTA 5,0 - 5,8 - 5,3 
07: 128 Louise Röjbro - Gefjun frá Flögu5,37
  UTTA 5,3 - 5,5 - 5,3 
09: 088 Bragi Olafsson [Jarnhestur] - Gigja från Fullsta5,07
  UTTA 5,2 - 5,3 - 4,7 
10: 064 Ann-Kristin Pettersson [Dís] - Eldon frá Hakoti5,03
  UTTA 5,3 - 5,0 - 4,8 
    
11: 117 Susanne Åkerblom - Nótt från Edeby gård5,00
  UTTA 5,2 - 4,8 - 5,0 
12: 094 Emelie Althén [Skeid] - Sísí frá Björgum4,93
  UTTA 5,3 - 4,8 - 4,7 
13: 090 Bragi Olafsson [Jarnhestur] - Ugla frá Galtastöðum4,90
  UTTA 5,2 - 5,2 - 4,3 
14: 074 Linda Norberg [Stormur] - Himnasending fra Bergkåsa4,87
  UTTA 5,0 - 4,8 - 4,8 
14: 105 Jane Lindberg [Taktur] - Isak från Frötuna gård4,87
  UTTA 5,3 - 4,8 - 4,5 
    
16: 076 Inga-Lill Westberg [Eyvinur] - Djass frá Kirkjubae4,83
  UTTA 5,0 - 4,8 - 4,7 
17: 019 Kerstin Buvattne [Idja] - Gladur från Lermansbo4,77
  UTTA 4,8 - 4,8 - 4,7 
18: 050 Anna-Karin Collin [Jarnhestur] - Gudmundur från Glas4,57
  UTTA 4,7 - 4,8 - 4,2 
19: 004 Jennie Kujanpää [Nattfari] - Ávaldi från Svanby4,43
  UTTA 4,3 - 4,8 - 4,2 
20: 015 Gitte Ragsdale [Eyvinur] - Heba från Änghaga3,50
  UTTA 3,0 - 4,2 - 3,3 
    
21: 033 Annika Roth - Vals från Jan Pers3,43
  UTTA 3,3 - 4,2 - 2,8 
22: 042 Liselotte Lindberg [Eidfaxi] - Hugrakkur frá Dallandi3,40
  UTTA 3,7 - 3,0 - 3,5 
    
--- 043 Moa Morrisson [Nattfari] - Hreinn från Frötuna gårdStruken
--- 052 Anne-Sofie Johansson [Sleipnir] - Ösp frá Mið-FossumStruken
--- 060 Johanna Söderlund [Odinn] - Fluga frá StokkseyriStruken
--- 078 Elin Westerlund [Stormur] - Gloria från Frötuna gårdStruken
--- 079 Victoria Jelvin Eklund [Sleipnir] - Somi från KnutshyttanStruken