FEIF

Fritidsmästerskapen 2019 - 11-14 jul 2019

Tillbaka

T8 Tölt - Uttagning

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 048 Elisabeth Olofsson [Vallfari] - Æði från Allemansängen6,10
  UTTA 6,0 - 6,3 - 6,0 
02: 146 Kaisa Falk Norgren [Sleipnir] - Þeyr frá Akranesi5,93
  UTTA 6,0 - 6,0 - 5,8 
03: 002 Marie Edvinsson [Odinn] - Smilla från Smara 15,80
  UTTA 5,8 - 5,8 - 5,8 
04: 077 Elin Westerlund [Stormur] - Isafold frá Holtsmula 15,77
  UTTA 5,5 - 5,8 - 6,0 
04: 079 Victoria Jelvin Eklund [Sleipnir] - Somi från Knutshyttan5,77
  UTTA 5,5 - 6,0 - 5,8 
    
06: 130 Jón Kristinn Hafsteinsson - Djásn frá Efra-Seli5,63
  UTTA 5,8 - 5,8 - 5,3 
07: 070 Nathalie Egarp [Stormur] - Moldi från Toftinge5,53
  UTTA 5,5 - 5,8 - 5,3 
08: 022 Johanna Bastman [Odinn] - Kaktus från Stenbjar5,43
  UTTA 5,5 - 5,3 - 5,5 
08: 089 Bragi Olafsson [Jarnhestur] - Arna från Fullsta5,43
  UTTA 5,5 - 5,5 - 5,3 
08: 101 Maria Ignerus - Arelius frá Efsta-Seli5,43
  UTTA 5,5 - 5,5 - 5,3 
    
11: 005 Lisa Morrison [Nattfari] - Táta från Björksveden5,33
  UTTA 5,5 - 5,0 - 5,5 
12: 115 Karin Mattsson [Stormur] - Reimar från Vendel5,20
  UTTA 5,0 - 5,3 - 5,3 
13: 035 Sonnie Ekund [Dalur] - Hrimur från Östra Greda5,17
  UTTA 5,0 - 5,0 - 5,5 
14: 126 Sofia Jansson - Viljar från Bergeå Gård4,97
  UTTA 5,3 - 5,3 - 4,3 
14: 132 Isabelle Öhqvist - Fifill från Smårsgården4,97
  UTTA 5,3 - 4,8 - 4,8 
    
16: 021 Linda Sundberg [Idja] - Bjarnarlaukur från Blomsterkullen4,93
  UTTA 5,0 - 5,0 - 4,8 
17: 041 Madeleine Nilsson - Eldur från Vidjatorpet4,67
  UTTA 4,5 - 5,0 - 4,5 
18: 051 Ulrika Selberg [Midur] - Demantur från Hällaryd4,63
  UTTA 4,3 - 4,8 - 4,8 
19: 009 Annie Gustafsson [Eyvinur] - Draumur från Asa4,60
  UTTA 5,0 - 4,5 - 4,3 
20: 038 Jan Lundberg [Sleipnir] - Gangster från Gnistan4,50
  UTTA 4,5 - 4,5 - 4,5 
    
21: 010 Roine Andersson [Skeid] - Týr frá Hraunbæ4,43
  UTTA 4,5 - 4,5 - 4,3 
21: 087 Matilda Widström Blixt [Stormur] - Katla från Alsängen4,43
  UTTA 4,3 - 4,5 - 4,5 
23: 006 Sara Andersson [Edda] - Hekla frá Midey4,37
  UTTA 4,5 - 4,8 - 3,8 
23: 106 Åsa Eriksson [Edda] - Alvör från Allemansängen4,37
  UTTA 4,8 - 4,5 - 3,8 
25: 108 Jonna Eriksson [Skeid] - Isak från Rälta4,33
  UTTA 4,5 - 4,5 - 4,0 
    
26: 104 Emma Hedvall [Odinn] - Ronja från Forsen4,30
  UTTA 4,3 - 4,3 - 4,3 
27: 039 Katarina Olsson [Gyda] - Eldhrimnir från Råken4,17
  UTTA 4,5 - 4,5 - 3,5 
27: 109 Jonna Eriksson [Skeid] - Isafold från Isgård4,17
  UTTA 4,5 - 4,5 - 3,5 
29: 091 Karin Mattsson [Stormur] - Edla från Vendel3,60
  UTTA 4,0 - 2,8 - 4,0 
30: 020 Ingela Guldbrand [Sleipnir] - Korp från Norrhamra3,30
  UTTA 3,8 - 3,3 - 2,8 
    
--- 011 Åsa Eriksson [Edda] - Dimmalimm från BosebackenStruken