FEIF

Fritidsmästerskapen 2019 - 11-14 jul 2019

Tillbaka

V5 Fyrgång - Uttagning

 

Resultatlistor

PLAC.#RYTTARE / HÄSTTOT.
01: 122 Mirjam Horn [Odinn] - Ari från Kattskallen5,87
  UTTA 5,8 - 5,8 - 6,0 
02: 095 Ulla Sköldstam [Austur] - Gymir från Sanda5,73
  UTTA 5,9 - 5,5 - 5,8 
03: 101 Maria Ignerus - Arelius frá Efsta-Seli5,60
  UTTA 5,8 - 5,4 - 5,6 
04: 007 Sara Andersson [Edda] - Legolas från Meling5,47
  UTTA 5,6 - 5,5 - 5,3 
04: 009 Annie Gustafsson [Eyvinur] - Draumur från Asa5,47
  UTTA 5,5 - 5,5 - 5,4 
04: 035 Sonnie Ekund [Dalur] - Hrimur från Östra Greda5,47
  UTTA 5,6 - 5,4 - 5,4 
    
07: 059 Annika Eriksson [Gladur] - Flakkari från Åstorp5,40
  UTTA 5,5 - 5,3 - 5,4 
07: 148 Lina Söderqvist [Eyvinur] - Kjarkur frá Vík í Mýrdal5,40
  UTTA 5,4 - 5,4 - 5,4 
09: 005 Lisa Morrison [Nattfari] - Táta från Björksveden5,37
  UTTA 5,4 - 5,1 - 5,6 
10: 077 Elin Westerlund [Stormur] - Isafold frá Holtsmula 15,33
  UTTA 5,6 - 5,4 - 5,0 
    
11: 001 Terese Wängdahl [Odinn] - Oskadis från Gyllkya5,30
  UTTA 5,5 - 5,3 - 5,1 
12: 115 Karin Mattsson [Stormur] - Reimar från Vendel5,23
  UTTA 5,3 - 5,1 - 5,3 
13: 030 Carina Åslev [Sleipnir] - Vákur från Zynrix5,20
  UTTA 5,4 - 5,3 - 4,9 
13: 051 Ulrika Selberg [Midur] - Demantur från Hällaryd5,20
  UTTA 5,3 - 4,9 - 5,4 
13: 126 Sofia Jansson - Viljar från Bergeå Gård5,20
  UTTA 5,0 - 5,3 - 5,3 
    
16: 033 Annika Roth - Vals från Jan Pers5,10
  UTTA 5,0 - 5,3 - 5,0 
17: 003 Louise Klofelt [Sleipnir] - Grimnir från Mård5,07
  UTTA 5,3 - 4,9 - 5,0 
18: 004 Jennie Kujanpää [Nattfari] - Ávaldi från Svanby5,00
  UTTA 5,0 - 5,1 - 4,9 
18: 015 Gitte Ragsdale [Eyvinur] - Heba från Änghaga5,00
  UTTA 5,1 - 4,9 - 5,0 
18: 057 Camilla Barchaeus [Sleipnir] - Káinn frá Flugumýri5,00
  UTTA 5,0 - 4,9 - 5,1 
    
21: 021 Linda Sundberg [Idja] - Bjarnarlaukur från Blomsterkullen4,97
  UTTA 5,0 - 5,0 - 4,9 
21: 038 Jan Lundberg [Sleipnir] - Gangster från Gnistan4,97
  UTTA 5,1 - 5,0 - 4,8 
21: 039 Katarina Olsson [Gyda] - Eldhrimnir från Råken4,97
  UTTA 5,0 - 4,9 - 5,0 
24: 049 Elisabeth Westerholm [Jarnhestur] - Imd från Alderkärret4,93
  UTTA 4,8 - 5,0 - 5,0 
25: 132 Isabelle Öhqvist - Fifill från Smårsgården4,90
  UTTA 5,1 - 5,0 - 4,6 
    
26: 042 Liselotte Lindberg [Eidfaxi] - Hugrakkur frá Dallandi4,80
  UTTA 4,9 - 5,0 - 4,5 
27: 002 Marie Edvinsson [Odinn] - Smilla från Smara 14,73
  UTTA 5,0 - 5,1 - 4,1 
28: 087 Matilda Widström Blixt [Stormur] - Katla från Alsängen4,70
  UTTA 4,3 - 5,4 - 4,4 
29: 041 Madeleine Nilsson - Eldur från Vidjatorpet4,67
  UTTA 4,4 - 5,3 - 4,3 
30: 109 Jonna Eriksson [Skeid] - Isafold från Isgård4,30
  UTTA 4,4 - 4,6 - 3,9 
    
31: 020 Ingela Guldbrand [Sleipnir] - Korp från Norrhamra4,23
  UTTA 4,6 - 4,3 - 3,8 
32: 048 Elisabeth Olofsson [Vallfari] - Æði från Allemansängen4,03
  UTTA 4,0 - 4,1 - 4,0 
33: 010 Roine Andersson [Skeid] - Týr frá Hraunbæ4,00
  UTTA 4,4 - 3,8 - 3,8 
33: 091 Karin Mattsson [Stormur] - Edla från Vendel4,00
  UTTA 4,4 - 3,5 - 4,1 
35: 106 Åsa Eriksson [Edda] - Alvör från Allemansängen3,67
  UTTA 3,5 - 4,0 - 3,5 
    
36: 104 Emma Hedvall [Odinn] - Ronja från Forsen3,63
  UTTA 3,5 - 3,9 - 3,5 
    
--- 034 Sofia Norin Jansson [Sleipnir] - Freyr från LockhyttanStruken
--- 124 Pia Jansson - Auður från SkedeStruken